poll
Asortyment, który znajduje się w Galerii Gusoo pochodzi od artystów, którzy zajmują się tworzeniem rzeczy zarówno pięknych, jak i użytecznych. Poszczególne przedmioty są wytwarzane ręcznie przez osoby pochodzące z Ostrołęki i okolic oraz z całej Polski. Zależy nam, aby każdy eksponat w Galerii był oryginalny i unikatowy, dlatego asortyment dobieramy ze szczególną dbałością o detale.

O ile lepiej smakuje herbata podana w ręczenie malowanej filiżance, od tej parzonej w zwyklej szklance? Lepiej podać ciasto na talerzu produkowanym masowo w Chinach, czy wyłożyć na szklaną paterę ręcznie zdobioną? Pytania można mnożyć w nieskończoność, a jeśli ktoś do tej pory nie zauważył różnicy, to zapraszamy do Galerii Gusoo. Przebywając w otoczeniu przedmiotów, które Cię zachwycają, ujawnia się radość z możliwości samego patrzenia, a jeśli dodatkowo można je wykorzystać w codziennym życiu, to satysfakcja jest podwójna.
Dzięki tej usłudze Klient nie musi dodatkowo tracić czasu na szukanie torebki czy papieru w odpowiednim kolorze, rozmiarze. Wszystko, co jest potrzebne do zapakowania prezentu posiadamy na miejscu. Dodatkowo, osoba obdarowana będzie podziwiać nie tylko podarunek, ale również zachwyci się pięknym i stylowym opakowaniem, które na pewno zauroczy każdego.
Nie wiesz co kupić znajomym z okazji ślubu? Rodzicom na rocznicę? Koleżance czy koledze na imieniny lub urodziny? Odwiedź Galerię Gusoo, a nasz pracownik z pewnością podpowie na co zwrócić szczególnie uwagę. Gwarantujemy, że prezent z naszej Galerii nie będzie kolejnym "kurzozbieraczem" porzuconym w kącie. Będzie cieszyć oko stylem i oryginalnością oraz będzie użyteczny i praktyczny w codziennym życiu.

Potrzebujesz porady odnośnie dekoracji mieszkania? Odpowiedź znajdziesz w naszej Galerii. Zapraszamy!
Zajmujemy się profesjonalną oprawą w ramy (obrazy i lustra). Oprawa obrazów to w Galerii sztuka, która wymaga indywidualnego podejścia do każdego zamówienia. Każda kompozycja ramy i passe-partout jest niepowtarzalna i dobrana tak, aby podkreślała walory kolorystyczne i stylistyczne dzieła.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno profile bardzo nowoczesne o niepowtarzalnych wzorach, jak również tradycyjne i klasyczne ramy (łącznie kilkaset wzorów i kolorów).

Wszystkie ramy są najwyższej jakości. Nie tracą swoich walorów pod wpływem czynników zewnętrznych takich jak wilgotność, różnica temperatur czy nasłonecznienie.
Jesteś artystą i tworzysz przedmioty niepowtarzalne, piękne, a jednocześnie użyteczne podczas dnia codziennego? A może po pracy oddajesz się hobby, którego efektem są ozdoby okolicznościowe? Nie zostawiaj tego tylko dla siebie, pozwól zobaczyć to również innym osobom. Odwiedź Galerię Gusoo, przedstaw swoje dzieła i porozmawiaj z pracownikiem na temat swoich prac. Może to początek wielkiej przygody ze sztuką użytkową…